MENU

Bahagian Penilaian dan Pengurusan Harta
Nama Jawatan Tel Faks Emel
Farhana Bt Zulkefly Balan Penolong Pegawai Penilaian 07-9256033 07-9251308 nana@mdlabis.gov.my
Zul Edman Bin Hj. Wagiman Pembantu Tadbir 07-9256033 07-9251308 zuledman@mdlabis.gov.my
Zainuddin Bin Hj Zaini Pembantu Penilaian 07-9256033 07-9251308 zainudin@mdlabis.gov.my
Muhamad Asmirul Bin Abu Bakar Pembantu Penilaian 07-9256033 07-9251308 asmirul@mdlabis.gov.my
Unit Pusat Setempat (OSC)
Nama Jawatan Tel Faks Emel
Kek Yong Haw Ketua Unit OSC 07-9251781 07-9251308 kek@planmalaysia.gov.my
Sanuja A/P Mohan Pembantu Tadbir 07-9253101 07-9251308 sanuja@mdlabis.gov.my
Bahagian Kejuruteraan
Nama Jawatan Tel Faks Emel
Zaid Bin Misran Jurutera 07-9253002 07-9251308 zaid@mdlabis.gov.my
Nazir Bin Rahmat Pelukis Pelan 07-9253002 07-9251308 nazir@mdlabis.gov.my
Sazali Bin Ramli Pelukis Pelan 07-9253015 07-9251308 sazali@mdlabis.gov.my
Siti Nur Fatiha Bt Atan Pelukis Pelan 07-9253015 07-9251308 fatiha@mdlabis.gov.my