MENU

Bahagian Pentadbiran
Nama Jawatan Tel Faks Emel
Sharil Nizam bin Abdul Rahim Yang DiPertua 07-9251781 07-9251308 sharilnizamz@mdlabis.gov.my
Kamisan Misran Penolong Pegawai Tadbir 07-9251781 07-9251308 kamisan@mdlabis.gov.my
Mohd Sharil bin Shufa'at Penolong Pegawai Tadbir 07-9251781 07-9251308 sharil@mdlabis.gov.my
Azizah binti Kadri Pembantu Tadbir 079254122 0179251308 azizah@mdlabis.gov.my
Nurainina binti Ithnin Pembantu Tadbir 079254122 079251308 ainina@mdlabis.gov.my
Rahmat bin Jamian Pembantu Tadbir 079254022 079251308 rahmat@mdlabis.gov.my
Shahrom Ali Huddin Pembantu Tadbir 07-9251781 07-9251308 shahromali@johor.gov.my
Khairul Adib Haji Aini Pembantu Tadbir 07-9251781 07-9251308 khairuladib@mdlabis.gov.my
Bazilah binti Zaiton Pembantu Tadbir 07-9251781 07-9251308 bazilah@mdlabis.gov.my
Bahagian Perundangan
Nama Jawatan Tel Faks Emel
Noor Fadzilah binti Md Zain Pembantu Tadbir 079251781 079251308 fadzilah@mdlabis.gov.my