MENU

Bahagian Pentadbiran
Nama Jawatan Tel Faks Emel
Tn Haji Haffiz bin Haji Ahmad Yang DiPertua 07-9251781 07-9251308 mhaffiz@johor.gov.my
Ezahar bin Abu Sairin Timbalan Yang DiPertua 07-9251771
Shamsul Ariff bin Sulaiman Setiausaha 07-9251781 07-9251308 shamsulariff@mdlabis.gov.my
Kamisan Misran Penolong Pegawai Tadbir 07-9251781 07-9251308 kamisan@mdlabis.gov.my
Mohd Sharil bin Shufa'at Penolong Pegawai Tadbir 07-9251781 07-9251308 sharil@mdlabis.gov.my
Badariah binti Othman Ketua Pembantu Tadbir 07-9251781 07-9251308 badariah@mdlabis.gov.my
Azizah binti Kadri Pembantu Tadbir 079254122 0179251308 azizah@mdlabis.gov.my
Nurainina binti Ithnin Pembantu Tadbir 079254122 079251308 ainina@mdlabis.gov.my
Rahmat bin Jamian Pembantu Tadbir 079254022 079251308 rahmat@mdlabis.gov.my
Noor Fadzilah binti Md Zain Pembantu Tadbir 079251781 079251308 fadzilah@mdlabis.gov.my