MENU

Bahagian Pentadbiran
Nama Jawatan Tel Faks Emel
Abrizah Bt Kassim Pembantu Tadbir 07-9253014 07-9251308 abrizah@mdlabis.gov.my
Bahagian Perbendaharaan
Nama Jawatan Tel Faks Emel
Nurul Nadiah Binti Azlan Pembantu Tadbir 07-9254077 07-9251308 nadiah@mdlabis.gov.my
Rozanita Binti Abu Pembantu Tadbir 07-9254077 07-9251308 roza@mdlabis.gov.my
Khairul Adib Bin Aini Pembantu Tadbir 07-9254077 07-9251308 khairuladib@mdlabis.gov.my
Muhammad Shafiee Bin Tuman Pembantu Tadbir 07-9254077 07-9251308 shafiee@mdlabis.gov.my
Imran Bin Rusdi Penolong Akauntan 07-9252250 07-9251308 imran@mdlabis.gov.my
Nordalina Bt Darham Penolong Akauntan 07-9252250 07-9251308 dalina@mdlabis.gov.my
Zauyah Bin Sahil Pembantu Tadbir 07-9254099 07-9251308 zauyah@mdlabis.gov.my
Nur Aqilah Firzanah Binti Jalal Pembantu Tadbir 07-9254099 07-9251308 Aqilah@mdlabis.gov.my
Bahagian Penilaian dan Pengurusan Harta
Nama Jawatan Tel Faks Emel
Muhammad Fakhruazie Bin Abd Razak Pegawai Penilaian 07-9256031 07-9251308 razie@mdlabis.gov.my