MENU

Administration Division
Name Designation Tel Fax Email
Herman Bin Pejar Pembantu Operasi 07-9253313 07-9251308 herman@mdlabis.gov.my
Nur Ainina Bt Ithnin Pembantu Tadbir 07-9254122 07-9251308 ainina@mdlabis.gov.my
Rudy Rizal Bin Mohd Hanapi Yang Dipertua 07-9251454 07-9251308 rudyrizal@mdlabis.gov.my
Norfazira Binti Misni Pembantu Tadbir 07-9254122 07-9251308 fazira@mdlabis.gov.my
Fazaruddin Bin Salamat Setiausaha 07-9255710 07-9251308 fazaruddin@mdlabis.gov.my
Bazilah Binti Zaiton Pembantu Tadbir 07-9251781 07-9251308 bazilah@mdlabis.gov.my
Mohd Sharil Bin Sufaat Penolong Pegawai Tadbir 07-9252240 07-9251308 sharil@mdlabis.gov.my
Seri Nor Atirah Binti Zaimeri Pembantu Tadbir 07-9252164 07-9251308 atirah@mdlabis.gov.my
Mohd Rafi'uddin Bin Abd Rahim Penolong Pegawai Tadbir 07-9252240 07-9251308 rafiuddin@mdlabis.gov.my
Roslan Bin Masir Pengawal Keselamatan 07-9251308 roslan@mdlabis.gov.my