MENU

Administration Division
Name Designation Tel Fax Email
Shahrom Bin Ali Huddin Pembantu Tadbir 07-9253014 07-9251308 shah@mdlabis.gov.my
Zulfadli Bin Md Yunus Pemandu Kenderaan 07-9251308
Rahmat Bin Jamian Pembantu Tadbir 07-9252166 07-9251308 rahmat@mdlabis.gov.my
Abd Rashid Bin Yusof Pemandu Kenderaan 07-9251308 rashid@mdlabis.gov.my
Maizura Binti Mohd Yunos Pembantu Tadbir 07-9254122 07-9251308 maizura@mdlabis.gov.my
Herman Bin Pejar Pembantu Operasi 07-9253313 07-9251308 herman@mdlabis.gov.my
Nur Ainina Bt Ithnin Pembantu Tadbir 07-9254122 07-9251308 ainina@mdlabis.gov.my
Rudy Rizal Bin Mohd Hanapi Yang Dipertua 07-9251454 07-9251308 rudyrizal@mdlabis.gov.my
Norfazira Binti Misni Pembantu Tadbir 07-9254122 07-9251308 fazira@mdlabis.gov.my
Fazaruddin Bin Salamat Setiausaha 07-9255710 07-9251308 fazaruddin@mdlabis.gov.my